25. rész

Amíg nem talált vissza, addig elvoltam egy kicsit a farkasokkal, na meg fejlesztettem néhány jutsum. Nem igaz, hogy a chidori párosom nem fogott Orochimarun. Egy kicsit még mindig zavar. Na mindegy megnyugodtam, végre ténylegesen, és vártam. Vártam amíg Sakura vissza nem ér a körtúrájáról. Már nem kellett sokat várnom rá, elég hamar visszaért.

  • Megjöttem! – biztos hogy nem mentél teljesen végig a helyen de nem gond, kell legközelebbre is hagyni néhány szép helyet.

  • És milyen volt a kis túra? - remélem élvezted.

  • Őszintén? Sosem gondoltam volna, hogy ilyen nagy ez a hely! - és még a felét sem láttad.

  • De látom jót tett, már nem látszik rajtad a félelem ami eddig kivehető volt a testtartásodból. Egészen rendbe jöttél. Most mihez lenne kedved?

  • Kössz a levezetést... Amm mondjuk tanulni is kéne holnapra meg ilyen apróságok szóval... - bocsi, le ne harapd a fejem gondolatban.

  • Akkor irány haza, de most gyorsabban mint idefelé.

  • Oké! – elmentünk a kocsiig, gyorsan visszateleportálunk, és már sietett is a könyveihez. Na igen, tanulni van akinek muszáj. Ahogy látom az olvasás nem sokat segít neki. Segítsek neki vajon?

  • Látom neki is kezdtél a tanulásnak. – na igen, aki letámadja a könyveket.

  • Jah bár örülnék ha valaki átfogalmazná ezt a könyvet… - azt nem nehéz

  • Mit tanulsz??

  • Törit... - hallom, kevéske gyűlölettel a hangjában, akkor ezt a tantárgyat kihúzzuk a tanmenetből.

  • Melyiket a mait vagy az azelőttit? - végül is akár az egyetemi töriórádat is megtartom ha kéred.

  • Végül is egyiket sem tudom szóval.. - akkor mindent meg kell tanítanom neked.

  • Akkor csak a mait vesszük. Adom a füzetemet elsőnek, hogy valami a könyvnél egyszerűbb megfogalmazást olvashass. A könyv tele van nyers kifejezésekkel. Ezeket a jegyzeteket még Naruto is megjegyezte, tehát ez egy alap, És emellett ha valamit, nem tudsz az Angol alkotmányos monarchiából akkor szólj és elmagyarázom.

  • Oké, köszi! - látom ahogy szépen felfog mindent a füzet és a könyv segítségével, hát akkor a vázlataim mindenkinél hatásosak.

  • Holnap bejössz??? - na igen azért harcoltam ki neked egy kis tartozást hogy ne keljen, mondjuk helyreráztalak.

  • Mivel be kell.. - éppen ez az, most nem kötelező egyikünknek sem.

  • Neked nem muszáj most egy pár napig. Nekem sem lenne, de ha már te talán nem leszel akkor az legyen aki segít neked tanulni. - mondjuk ha nem mész, akkor lehet hogy én is úgy döntök én is kihagyom a holnapi napot.

  • Hát.. kit érdekel? - te tudod....

  • Rendben, ha így akarod. Ez legalább plusz pont lesz a tanároknál. - én meg dolgoztam egy keveset feleslegesen, de kit érdekel?

  • Tőlem...

  • És most mihez kezdesz?

  • Nem tudom talán lesz még holnap más óránk is nem? - hát ez is egy megközelítése a kérdésemnek.

  • Nem így értettem!

  • Huh?... - miért értetlenkedsz most??

  • Ma bebizonyosodott, hogy elég nagy a szakadék kettőnk között. Mit akarsz ezzel kezdeni?? Talán továbbfejleszted a technikáid??? Új technikákat keresel? - mondjuk ez az utolsó a sorban amire kíváncsi voltam, de oké.

  • Hát nem tudom.. - na igen, sok edzés lehetőség van, de az én óráimat valószínűleg inkább kihagynád, de ha kell találok neked valakit aki tanít.

  • Hidd el tudok úgy segíteni neked, hogy ezzel ne találjak magamnak előnyt. Nekem is jó hogyha erősebb vagy, nem csak neked! - na igen, és ezzel csupán tényeket mondtam.

  • Sasuke... Ezt inkább hagyd rám! - oké, akkor mára ennyi volt, talán ideje lesz lassan pihenni, ha ennyire suliba akar menni.

  • Akkor elmondom, hogy mi is aztán mára ennyi voltam, mert eléggé kifáradtam. - Elmagyaráztam neki mindent, majd lezuhanyoztam. Mikor visszaértem azonnal a fürdőbe ment, mivel már elpakolt. Rendben, akkor most pihenjünk, esetleg aludjunk. Próbáltam aludni, olyan félálomban voltam, mikor Sakura jelenléét éreztem meg, éreztem ahogy lassan lefekszik majd felém fordul. Már majdnem teljesen elnyomott az álom, mikor kirázta a hideg. Még közelebb bújt hozzám. Ha most ébren lennék, akkor valószínűleg történne néhány dolog, de annyira már alszom, hogy a szemeim ne tudjam kinyitni. Lassan aztán elnyomott az álom. Orochimaruval vívtam végtelen harcom, míg valami fel nem ébreszt. Sakurából sugárzik a fájdalom. Próbálom felébreszteni de nem megy, az arcán rémület félelem és fájdalom látszik csupán. Végül felébredt:

  • Jól vagy?? – kérdezek rá, kivételesen valakinek sikerült a frászt hoznia rám.

  • Semmi csak rosszat álmodtam... - látszik rajtad Sakura hogy ez nem egy közönséges rossz álom volt. Nyújtózkodott egyet, és egy kis öröm tükröződött rajta. Nem tudott mozogni??

  • A Yume igaz? – jó, ezt kicsit tapintatosabban kellett volna.

  • Nem csak simán álmodtam nem kell mindent a Yumére fogni és örülnék, ha mondjuk, nem emlegetnéd! - rendben, tehát bevallani sem mered, oké akkor ezt a szót kerüljük addig ameddig csak tudjuk.

  • Oké felfogtam.

  • Köszi!

  • Szerintem próbálj még visszaaludni. Van még 4 óra kelésig. Vagy nem akarsz már pihenni? - persze tudom hogy aludni akarsz Sakura csak tapintatosabb ha megkérdezem.

  • De minden vágyam... - ez után szépen visszafeküdtünk, Sakura pedig a fal felé fordulva próbált elaludni. Még ébren voltam mikor újabb rémálom kezdődött. Végül átkaroltam, és akkor rögtön lenyugodott. Hamar elaludtam így. Reggel lehet, hogy megkapom a magamét, de nem gond, majd valahogy megoldom.

  • Jó reggelt. – mondtam, a már felkelt Sakurát, talán a szobából akart kimenni. - Csörgött a telefon??

  • Asszem még nem mivel nem arra ébredtem... - hát köszönöm.

  • Akkor mire?? - lenne pár tippem.

  • A napra – ez jó, de szerintem ez nem minden.

  • Oké. – na eddig nem kaptam semmit, akkor megúszom az átölelést.

  • Aha nah amm mennyi az idő hozzád közelebb a teló...

  • Öt perc múlva ébreszt. - na igen, elég kevés idő.

  • Oké akkor mentem a fürdőbe. - előkapta a ruháját, majd elment a fürdőbe.

  • Ha valami van azonnal szólsz nekem! Most én vagyok a problémamegoldód. Ha valakivel bajod van akkor végignézed még én lerendezem! Ellenvetés nincs!

  • Oké...- tudom hogy nem tetszik, de jelenleg ezzel biztosítható a yume mentességed. Az iskolában minden probléma nélkül zajlott hál istennek. Ennek nagyon örültem. Elég hamar vége lett a napnak, nekem pedig programom lett estére.

  • Ezt a napot is túlélted. Nekem most van, egy kis dolgom estefelé érek csak haza. Remélem, elleszel. - a kis feladatom igen egyszerűen kezdődött, bár tudtam nem lesz nehéz mindenen végigmenni. Na igen kezdetben minden egyszerű volt. Elugrottam homokrejtekbe, elmentem a megbeszélt helyre, egyedül laposra vertem egy lázadó csoportot, kiszedtem belőlük, hogy hol van a főnökük, Konoha és Homokrejtek között félúton meg is találtam a bázist, és a neheze igazából ott kezdődött. Nindzsabiztos épület, plusz az udvara is az. Beteleportálni sem tudok, mivel egy teleport védelem van az épületen, mondjuk azt még meg tudnám oldani, de riasztani riasztana. Nem baj, beszökni így is be tudok gond nélkül, mondjuk földet nem érhetek, mivel az udvar mozgásérzékelőkkel van tele, na meg a ház támadható pontjai meg vannak figyelve riasztókkal, és kamerákkal. Ezek pedig egymást is védik. Remek biztonsági rendszer. Nem gond, ezen én azért be tudok jutni. Szépen meg is oldottam a tetőre jutást egy szép kis ugrással. Na igen egy kis chakralöket jól jött. Na igen, ez után sikeresen bejutottam az épületbe. Ez után szintekét elkezdtem irtani az embereket. Nem volt nehéz, mindenki mögé sikeresen bejutottam, és a csapattársukkal sem volt gond, hála annak hogy chidorival sebesség löketet adtam magamnak. A gond a pincében kezdődött. A csapatok itt hirtelen 2 helyett 20 főből álltak, és úgy kanyaronként volt egy másik, és hát az egész helyet ki kell pucolni. A hely elég szűk volt, először gondoltam valami területre ható jutsut használok, mondjuk felégetem őket, de mint rájöttem a chakrám elszívják a falak, ha használom. Puszta kézzel, kunaiokkal és shulkenekkel olyanok ellen akik ellövik az összes lőszerüket ellened nem könnyű harcolni. Fentről azért nem hoztam fegyvert, mert mindnél csak a csőben volt egy. Azok csak figyelmeztető lövést tudtak leadni. Akkor izzítsuk be minden képességünket. Sharingan rejtett üzemmód, csak félig olyan hatékony, viszont nem vesztek chakrát a falak miatt. Ezzel a sebességgel már néhányon végig mehetek úgy hogy ne legyen gond, aztán már lesz fegyverem és munícióm is. 3 kanyar után sikerült is ellenállásba ütköznöm, de mivel volt elég fegyverem mindenkit le tudtam szedni, aki útban volt, onnantól pedig a következő 15 kanyar is megvolt ez után egy hatalmas ajtó. Bementem és.... az egész hely üres, most szívatnak? Végigrohantam az egykor tekercsekkel teli termen, és egy ajtóhoz értem amin belül egy hatalmas ellenfél várt, az itteni góré. Elüvölti magát mint egy Jinchuuriki félig átváltozva. Na jó, téged le kell aratni most azonnal. Mangekyou be, susano, és ideje leszedni. Az első lövéssel átszúrtam a hasát, erre mondott egy koordinátát majd fejbe lőttem, akkor ideje leadni a feladatot, és elmenni azért amiért eredetileg elindultam. Akkor első állmásom Tsunade irodája volt, leadtam a 2 mp alatt megírt jelentésem és már mentem is a koordinátára. Egy hegy lábánál lévő barlangtól nem messze jelentem meg, ugyan őrzik a barlangot, de egy felderítést eljátszó klónnal elvontam az őrök figyelmét, én pedig bementem. Akkor ideje megkeresni ami miatt jöttem. Első megállóm a sharingan osztály volt a mangekyou és titkai tekercs, azután pedig jöhetett a yume és arról minden létező feljegyzés Mind a kettőt sikerült egy szövegmásoló jutsuval lemásolnom, már azt hittem sinen vagyok, mikor éreztem, hogy valaki a chakrámra próbál rákapcsolódni, közel olyan ügyes mint Sakura, de nem elég ügyes. Megszakítottam minden kapcsolatot a chakrájával, és máris jöhetett egy kristályfarkastömeg, had játszón egy kicsit, ezzel megindultam kifelé. Na igen, szép is lett volna, ha nem állja az utam két susano, nem tudom kik ezek a taták, de bitang erősek, az egyik egy hosszú kardot a másik egy buzogányt használ. Rendben áttörök rajtatok. Beindítottam a susanom, és tűz alá vettem őket, gyorsak így nem találtam el őket, és védekezhettem is, ez után a susanóm eltűnt, de volt időm elugrani a két mellettem álló susanó csapásától. Ahogy megfordultam egy nyanyát láttam aki az én susanomban volt, de azt türkiz színű lángokkal fogta körbe. Szép, és amennyi infót kiszedtem ez is egy Yume képesség, bár azt hiszem ez valami kivált ág külön technikája, de ez lényegtelen. A chakrája mindenek hihetetlen, mintha több száz évesek lennének. A nyanyának nagyjából meg is tudtam határozni a korát 379 éves lehet plusz mínusz 2. Na igen, akkor kezdjünk neki. Kikapcsoltam a susanot, azután az ellopott susanom is eltűnt, majd klónok, és teljes chidori támadás. A két Uchihát kiütöttem de a nyanya még áll. Na oké nem akarom kinyírni, mert elég jól védik a helyet. Na igen, ez után a gondolatmenet után jelent meg 5 Hyuuga, 2 Nara, és még néhány egyéb klán- vagy vérörökséggel rendelkező ellenfél. Oké, egyiket sem akarom kinyírni. Irány Los Angeles, Majd megint Losi, onnan pedig haza. NA igen, csak ekkor vettem észre mennyi találatot kaptam be a két helyen, na igen, ezzel el is dőltem.

  • Kösz ezt a kis gyógyítást. - mondtam miután végzett a fertőtlenítéssel, és a felületes gyógyítással. Akkor lassan egy kis gyógyszert kell lenyomni a torkán, kicsit megtudtam a yume titkairól, most akkor lassan adjuk neki oda a tekercseket.

  • Tanulság legközelebb vigyázz magadra jobban. - vigyázni vigyáztam, csak ilyenek ellen nehezebb mint az ember hinné, főleg, ha a második adagban nem akar kárt tenni.

  • Kösz, majd pont azért sikerült ennyire elverniük, mert nem vigyáztam eléggé.

  • Örülök, hogy egy véleményen vagyunk, és mégis ki vert el ennyire? - ha csak ki lenne a válasz, nem lenne kérdés.

  • Nem ki hanem kik, és az nem tartozik rád. - na igen, az nem tartozik rád hogy kik, az vszont igen hogy miért.

  • Jah kössz akkor mentem aludni pápá... - na nem szabad rosszul értelmezni.

  • Oh látom ennyire érdekel, hogy mért mentem, vagy az hogy mi a francnak bunyóztam, meg hogy a többieket mennyire vertem el. Bár minden kérdésre nem válaszolok, de ha már a TE érdekedben mentem el egy kis érdeklődést elvárnék.

  • Tudod ha egyszer nekem azt mondják, hogy semmi közöm hozzá akkor nem fogom feszegetni a témát, ennyiből meg vess magadra. - oké, de legközelebb azért a miért vertek el kérdést attól függetlenül felteheted.

  • Azt mondtam ahhoz nincs közöd hogy kikkel harcoltam, de attól még kérdezhetsz mást is.

  • Mindent meg tudsz magyarázni? - lehet azt hiszi gond van a hangnemmel, de nincs, tekintse magát egyenlőnek velünk - De ha már ennyire akarod! Mégis mi a halálnak kellett agyonveretned magad? Talán nincs jobb szórakozásod, mint, hogy rám hozd a frászt? – rád hozni a frászt? Nem hiszem, hogy tényleg megijedt volna egy kicsit is.

  • Tudod, ha az ember a megfelelő helyen keresgél, akkor minden vérörökségről szerezhet infókat. Itt van egy a yuméhoz, és egy a sharinganhoz is. Úgy fer hogy mind a kettőt odaadom. Hidd el mind a kettő fog tartogatni újdonságokat neked. - például, hogy ez után a yuméd olyan erős lesz, hogy gyenge mértékben a környezetedben lévő személyek is érezhetik a pozitív hatását. Jelenleg talán én, vagy senki.

  • Én tudom hogyan kell erősíteni a yumét... - azt gondoltam, de ez olyan dolgokat is tartalmaz, amit lehet hogy ezer éve nem használt senki. - Viszont a sharingan érdekel – vidd csak, ha már tudok olyat amit te nem.

  • Hidd el ezek között lesznek olyan adatok amiket te nem tudsz, mint például, hogy a te yuméd úgy nevezett vad Yume, de meg is lehet szelídíteni. - legalábbis egy 600 éve leszakadt ág szerint.

  • Kamu... Nincsenek változatai de ha igazán érdekel elmondhatom, hogy megértsd... - az lehet, hogy te általad ismert dolgokban nincsenek ilyesmik, de valójában van.

  • Ja igen akkor mért volt ez a legőrizettebb helyen? Tudod hányan őrizték az eredetit amit lemásoltam? Hidd el nekem, ha majd 87 jutsut tudsz használni kézjelek nélkül, és emellett Herot is megidézed kézjelek nélkül, na meg még a Yumét nem a gyógyításból kifolyólag használod támadásra, mint az a vén nyanya akkor elhiszem neked, addig viszont olvasd és használd! Hidd el a saját bőrömön tapasztaltam hogy minden ami oda van írva igaz. - oké kicsi túlzás, csupán a chakrából tudtam kiolvasni erre utaló jeleket, bár több dolgot azért megéltem belőle.

  • Figyelj ez a technika nem csak a gyógyításon alapul a chakra útján terjedő képességeket is segít lemásolni szóval ha olyanokkal talál... várjál mit mondtál?.... Tudod, hogy mekkora egy barom vagy? Tényleg betörtél egy olyan helyre amit az idegbajos rokonaim védenek? Normális vagy? Egy rossz mozdulat és kinyiffansz, amúgy is ha megérzik rajtad a chakrám akkor idáig követnek... - ne aggódj Sakura felesleges aggódnod.

  • Nem kell félned, nem a te családodhoz törtem be, egy annál jobban őrzött helyre, és nem tudom mire képes a te kis yuméd, de egy 379 éves emberke is volt az újoncok között. És ha nem hiszed a chakra megmutatja a kort!!! - na igen, az újoncok az erősítés volt. Most hogy visszagondolok mit kerestek ott a több száz évesek között 10-20 év közé eső emberek??

  • Ez alap... De hidd már el, hogy a yumét nem csak viccből szoktam használni nagyon jól tudtam mi az ára mégis megakartam ölni a tagot, most már másodszorra éltem át ezt de még itt vagyok egy pár hónap múlva olyan leszek mint a régi, csak most had emésszem meg kérlek. De ha folyton azt traktálod belém, hogy milyen rosszul vagyok akkor nem tudom... - oké, nyugalom Sakura, nem akarok második világháborút, de attól még segíthetek.

  • Jól van ha nem fogadod el a megoldásokat, amik miatt majdnem kinyírattam magam, akkor ne tedd! Ha legközelebb tenni akarok érted valamit, figyelmeztess hogy meg se próbáljam. - egy kis fejmosás azért nem árt.

  • Elhiszem, hogy jót akartál de pont ott a baj, ha nem muszáj létszíves ne akard önként és dalolva kinyíratni magad miattam! – ezt kapja az ember, ha azt akarja, hogy valaki erősebb legyen miután felépült.

  • Nekem sem a kinyíratásomon volt a hangsúly, de ebben az esetben a segítség ezzel volt majdnem egyenlő

  • Na jó ezt most zárjuk le! Nem sikerült kinyírniuk ez a lényeg, és nagyon ajánlom, hogy ezentúl ne csinálj ilyen kis magánakciókat! – a géphez visszaülve bezárt mindent, és elmentett mindent, nem baj, talán lesz egy kis dolgom ott, gyorsan leugrottam kajálni, mikor feljöttem az ágyban feküdt.

  • Nem fürödni készültél.

  • Már fürödtem. És neked se ártana...

  • Akkor elég fáradt lehetek. Na de addig is folytasd a gépen amit csináltál. – egy gyors billentyűkombináció, és minden visszaállítva amit bezárt, na igen ezzel le tudom ellenőrzi mit is csinált a gépemen.

  • Csak menj már, a fertőtlenítő szagtól mindjárt elájulok... - elmentem lezuhanyoztam, majd mikor visszaértem a gép előtt dolgozott.

  • És mi jót csinálsz? – mondom az ajtóból.

  • Amit eddig mindig zenét hallgatok, írok és a sorozatom utolsó részét végre kinyírhatom a hősnőt, már vártam egy ideje... - hát ez jól hangzik lehet nézni kellene végig.

  • És mekkora jelenetet csinálsz belőle? - nem gondolom hogy túl nagyot.

  • Hát nem is tudom szerencsétlen étlen-szomjan pihenés nélkül harcoltatom már egy ideje szóval kb ilyen összeesik és a többi áldozattal együtt meghal és ugye az elmaradhatatlan szerelmi szál amiért a nézők 90% kitartott mellettem eddig is persze az is meg lesz tehát lesz dráma de ha nagyon tudni akarod majd megnézed! – talán

  • Rendben ha ezt szeretnéd. Na és a nézőknek mennyit kellet erre várniuk? Két hetet? Hármat? - biztos van egy adott intervallum.

  • Hát nem tudom, kezdjük ott, hogy ha tényleg valami minőségit akarok akkor a kivitelezés az nem kutya és türelem meg sajnos nem a fán terem... De azért sietek – felesleges.

  • Tudod a türelem nagy erény. Most kezdődött két éved amiben ki fogod tapasztalni mekkora is valójában. – mondjuk örülnék ha tényleg két év lenne.

  • Hát ez is egy rálátás... - biztos ingyenélőnek látod magad, de ezen majd talán tudunk változtatni majd később.

  • Más, de nem teljesen ingyen élsz. lenne lehetőséged sok dolgot megvenni magadtól, amit úgy sem hagyunk, mert megveszünk neked, de ez lényegtelen.

  • Nah igen amit nem tudok elégszer megköszönni... - nem kell megköszönnöd.

  • Nem is kell! Itt most a szüleim úgy viselkednek veled mintha a család szerves része lennél. Számukra alapvető hogy mindent megadnak neked amire hirtelen úgy gondolják szükséged lehet, bár anyám érdekes módon nem foglakozik annyit veled mint az szerintem várható volt, vagy csak én maradtam ki totálisan a több órás beszélgetésekről mindenféle téren róla?

  • Hát ha arra gondolsz, hogy majdnem fél órát dumált arról, hogy figyelnem kéne a külsőmre de hát sose adtam magamra miért most kezdjem el? - minek? Akinek ami alapból adva van az a lényeg, az ágyban úgyis csak az látszik, ha valaki odáig jut.

  • Akkor még bele sem kezdett. És egyébként legközelebb valami másba fog belekötni, csak rá kell jönnie mibe tudna nyerni is.

  • Hát ha három nagyanyám közül egyik se tudott ellenem nyerni akkor ..

  • Azok nem Uchihák voltak.

  • Mondjuk... - végez a gépen és átteleportál az ágyra, nem értem minek a teleport, de ő tudja.

  • Mi az elfelejtetted hogyan kell járni??

  • Nem csak nem volt kedvem talán valami egyéb kommentár? - jól van csak ne pazarold az erőd, ki tudja mikor kell megint.

  • Az lehet, de ilyen távon gyorsabb a futás. – becsukom az ajtót és máris az ágyon vagyok, Sakurát pedig sikeresen eldöntöttem, talán tudunk valamit „játszani” a kereteink között.

  • Nincs jobb dolgod? - persze hogy nincs.

  • Nincs. – lefogom mind a két kezét, és elintézem hogy rúgni se tudjon.

  • Igen és mégis mit akarsz? – valamit visszafog magán, mit fogsz vissza, látszik, de nem tudom mit takarsz el előlem. Derítsük ki.

  • Még nem tudom, de ez a helyzet így nem túl rossz.

  • Ebből sokat megtudtam... - te sem adtál több tippet.

  • Mért neked ez nem tetszik? - nekem nagyon.

  • Hát nem tudom, találd ki.. - gondoltam hogy nem, de ez engem nem zavar.

  • A büntetést el kell viselned!

  • Mi van? - Már nem emlékszel?

  • Csak egy kis apróság amit elfelejtettél az elmúlt napokban.

  • Ja oké...- ennyire értetlen vagy, ígértél valamit, amit még nem tartottál be.

  • És mikor szeretnél kiszabadulni? - nem kell sietni.

  • Hát mondjuk jó hamarjában...

  • Akkor mi tart vissza? Visszavonhatom a kis büntetést. - na igen azt várhatod. Ellök magától, a falig nem jutok el, de érdekes hogy ennyit meg tudott tenni. - Oh a nehezebb utat választod? – nem gond benne vagyok.

  • Na miért mit tudnál tenni ellene?...

  • Nem is tudom talán... – az ágyra löktem és lekötöztem az egyik kezét. Nem tudom honnan jött az ötlet de vigyázzunk k, a fogadást elveszíteni nem lenne jó.

  • Engedj el! - szerinted ez hat rám.

  • Nem! Te választottad a nehezebb utat.

  • Akkor meg mit kéreted magad? - na jó, akkor hátrább az agarakkal, nem szabad elveszíteni a fogadást, de attól lehet egy kicsit szórakozni

  • Nem én kéretem magam. - akkor az utolsó félreérthető mozdulattal a pólója alá nyúlok, majd az előbb rám tört dolgok helyett csikizni kezdem, de ahogy hallom hatásos.

  • Hagyd már abba.. - mondja két röhögés között miközben a szabad kezével akadályozni próbál, semmi sikerrel.

  • Na most már választod e a könnyebbik utat?

  • Megadom magam csak ne csikizz – egy gyenge pont megvan, többet nem hiszem, hogy találok, de egy bőven elég.

  • Ezt már szeretem. – ezzel pedig elengedem.

  • Aljas csaló... - na az ilyenek miatt tarthatnék ráadást.

  • Szerelemben és háborúban mindent lehet. - te választod ki melyiket kedveled a közmondásban.

  • Igen? És ez most szerinted melyik? – oh, erre nem létezik rossz válasz, csak őszinte.

  • Te egy egész háborús övezet vagy.

  • Akkor megnyugodtam. - számíthattál a válaszomra.

  • Na és hol is van az amiért cserébe elengedtelek?? – azt ne mond, hogy még nem esett le mit akarok.

  • Oké de kinyögöd végre mit akarsz? - tudtam.....

  • Még nem jöttél rá? Pedig hétfő reggel még olyan jó volt megismerni, azt a Sakurát, és erre még eszedbe sem jut? Pedig rögtön úgy volt hogy délután megint ott lesz.

  • Azt ne mond, hogy egészen idáig csakis ezért szekáltál? De mivel ma gonosz voltál ezért várhatod, jah főleg ha még egyszer megcsikizel akkor aztán a másik Sakura olyan mélyre lesz lakatolva, hogy gyémántvágóval nem hozod ki!

  • Oh akkor majd kihozom másképpen. – és az előző haditervet megismételve csikizni kezdtem.

  • Akkor sem fogsz megtörni..

  • Azt te csak hiszed! Nem tudod kivel állsz szemben. –na jó, megfullasztatni nem kéne.

  • Neeeee!!!!

  • Most kapsz fél perc levegőszünetet. – látom rajta mondani akar valamit végül sikerül:

  • Fél perc? Tényleg meg akarsz ölni? - kiszabadítja a kezét, és az ablakba teleportál.

  • Azt tudod hogy nem fogsz menekülni. – ezzel pedig mögé lépek.

  • Te mindenhol ott vagy? - lehet hogy nem tetszik most neked a másik éned, de erre van megoldás.

  • Nem, csak ott ahol dolgom is van. – na jó, mellette jobb helyem van. - Tudod, csak azért akarom ilyen agresszívan előhozni a másik oldalad, mert túlságosan is kíváncsivá tett. Teljesen más, és érdekel, hogy ez miben nyilvánul meg. Meg akarok tudni arról az énedről is tudni minél többet. Látni szeretném teljességében minden oldalad. - kivétel nélkül.

  • És mivel jobb egy sírós cafka, mint én? - majd ha megismerem megmondom.

  • Nem tudom. Jelenleg csupán meg akarom ismerni, akárcsak ezt az oldaladat. Maga az a tény teszi érdekessé, hogy más mint te, mégis te vagy az.

  • Ezt most úgy mondtad mintha valami skizofrénhez beszélnél... - hibás értelmezés.

  • Nem. Csupán más oldal, és nem más személyiség. Az oldaladat te mutatod, a személyiséged magától cserélődne, ha kettő lenne. Teljesen más a kettő, attól hogy hasonlóan fejezem ki. - felém fordult átkarolta a nyakam, és az arcát a mellkasomra nyomta a fejét, ilyet is tudsz vagy kedves vagy, és megadod amit végül kértem?

  • Csak aludjunk már... – ilyenkor plüssállatnak érzem magam.

  • Rendben – én még ott álltam volna egy kis ideig, de ő megindult az ágyba, lassan követtem. Oldalt fekszem az ágyba, ő viszont megfogta a vállam hátradöntött, és a mellkasomra feküdt. Nem rossz... Egy kis ajándék azért hogy elmentem? Tényleg megilyedt egy kicsit, ha más nem akkor a másik oldala biztos. Na igen, meg kell ismernem a másik oldalát teljesen. Majd lesz rá időm. Remélem....