26.rész

Mikor alszom hirtelen megérzem, hogy megszűnik Sakura közelsége, pedig csak úgy aludt olyan jókat mostanában. Nem sokkal ezután megszólal az ébresztő. Látom hogy valamiről elkapja a tekintetét, és az ablak felé néz, de nem láttam elejétől a mozdulatsort. Egoista lennék, ha azt mondanám azt nézte ahogy alszom?

  • Miért kellett megszökni? - rossz plüssállat vagyok???

  • Neked is szép jó reggelt! - kelt fel a székből amiben eddig ült.

  • Rendben akkor ma este remélem, nem kell "megharcolnom" veled a kedves Sakuráért.

  • Ha megint úgy felhúzol, mint tegnap este hidd, el ki is nyírom... - rendben a csiki elmarad.

  • Ha nem kell felhúznom, hogy, előhozzam akkor nem foglak felhúzni.

  • Nah jó ezen nem vitatkozom, de viszont szedelőzködnöd kéne, mert sose érünk be! – de szeretsz suliba menni.

  • Rendben akkor felöltözöm. - és kezdem is azzal, hogy ledobom a felsőm.

  • Ott lent megvárlak... - na igen, egy nem tervezett, de sikertelen akció.

  • Látom nem voltál vevő rám. - bár nem is akartam hogy az legyél, bár így utólag...

  • Ha tudnád, hányszor végignézettek velem hasonlókat... - az lehet, de attól még utólag érdekes végiggondolni milyen hatása lehetett.

  • Gondoltam, de próbálkozni már csak szabad.

  • Heh próbálkozz erősebben... - mosolyodik el.

  • Ahogy kívánod. Legközelebb jobban fogok próbálkozni. – és vágtam mellé egy kaján vigyort, mondjuk vigyázni fogok a fogadás miatt, de nem gond.

  • Nah go suli... - a kaját lerendeztük, majd elindultunk, végigfutott rajtam néhány dolog, de nem igazán foglalkoztam velük, majd te. Az első három óra eltelt valahogy aztán...

  • Hogy mersz az én pasimmal eggyel talán szóba állni te kis fruska? – Ino, és az ő kis fizetsége...

  • Chh vedd már észre, hogy te lógsz az ő nyakán! Sosem volt a pasid és a holnapi után soha nem is lesz! – én barom pedig ennek az elszenvedője vagyok, de mindegy, Sakura legalább rendben van.

  • Soha nem lesz a tied! Sasuke mindig is az enyém volt, most is az enyém és, az enyém is marad! –Ino bezzeg neki is ugrikHinata hajának ahogy az várható volt. Hinata is visszavág, bár próbálok nem figyelni, mintha nem is tudnék a létezésükről. Lassan aztán Sakura állította meg őket, na ez már sokkal érdekesebb.

  • Mi van már süketek vagytok? Jön a tanár eszementek! Szal üljetek le végre le és ne csináljátok a balhét mindenki fáradt és nagyon nem akarunk szívni a baromságotok miatt! Jah és csak, hogy tisztázzuk Sasuke nem tárgy akit csak úgy birtokolhattok, érthető volt? És most leülni! – Inot leültette, majd Hinata csinált valamit, amire egy akkora pofon volt a jutalma, hogy két métert csúszott a padlón. NA igen Sakurában pont ez a jó, megmutatja amit meg akar mutatni, és legalább nem én lettem ráküldve a két lányra. - Kinek köpködsz ribanc? Talán anyád nem tanított meg, hogy normálisan viselkedj? – ezzel pedig leült, és el volt intézve minden. Megúsztam a következő hidegháború kitörését.

  • Remek volt. Kár hogy Ino még mozgásképes.

  • Jah tényleg mi is volt az a holnaptól szöveg Ino szájából? – na akkor mit mondjunk????

  • Ne kérdezd, a lényeg hogy így mentettem meg az életed, és hogy elég sokkal fogsz tartozni.

  • Uhh akkor azt hiszem el kell menekülnöm pár napra... - a beszélgetést egy szörnyülködő tekintettel zárta, majd belépett a tanár.

  • Remélem legközelebb hagyod hogy kinyírják egymást. - nem lenne hátrány.

  • Egy nagy fenét, azért ők is emberek, csak meg kéne változniuk... – jól van de akkor is hagyhattad volna, hátha a tanár előtt megcsinálta.

  • Az lehet, csak ne az én közelemben lennének azok.

  • Ne félj ha nagyon unom úgyis megnevelem őket, ahhoz legalább értek! - akkor hajrá.

  • Akkor intézd el hogy Ino zavarjon, és miden probléma megoldva. - ezen a téren egyenlőre

  • Azt hiszem ezzel még magadra leszel utalva mert holnap nekem dolgom lesz, és kb olyan hajnalban fogok beesni szóval ne nagyon várjál. - DOLGOD??? Mégis miféle dolgod?

  • Mégis hova mész?

  • Csak edzeni, de mivel nem publikus ne is kérdezz többet. - engem nem érdekel a nyamvadt peace jel, de hogy hova mész, az már annál inkább.

  • Rendben. - ez után visszafordult a könyvéhez... Lassan elteltek az órák, majd az úton visszafelé beszélgettünk:

  • Hogy állsz a videók készítésével?

  • Öhm talán olyan 16-perc harc már megvan belőle. De a többit még lusta voltam összevágni... - nem rossz

  • Siess a nézők már várnak rád.

  • Nem baj még van egy tartalék részem majd felteszem. Amúgy ha annyira tudni akarod, a videók mappában van szóval bármikor megnézheted a projektet..

  • Akinek vannak ilyenjei az szerencsés. Akkor ma meg is lepheted a nézőket, ami elég mondjuk 3 napra.

  • Nem 3 hétre? Az is kb 20 perc harc aki meg gyenge idegzetű annak nem ajánlom, a közepe felé a tömegmészárlást de mondjuk ez van ha háborúzol! - pontosan.

  • Ja hogy 20 percesével pakolod. Akkor lényegtelen.

  • Hát ezért, jó ha 3-4 résszel előrébb vagy mint a feltöltés! - előnyös.

  • Na igen, de ha egyszer elmaradsz onnantól dupla feltöltés kell, és máris kevesebb a plusz.

  • Igaz bár akkor sem szoktam duplán tölteni, mert vagy netem nincs vagy gépem nincs vagy nyaralni voltam olyankor meg alsó kommentbe leírom, vagy 100-szer elnézést kérek és ugyan úgy váratom a népet... - aki megteheti.

  • Akkor benned nincs meg az úgy nevezett videós udvariasság.

  • Még szép, hogy nincs de ha megfigyeled mások is ugyan ezt csinálják. De mondjuk amiről nem tehetek arról nem tehetek!

  • Na látod ezért nem csinálok videókat. A végén még mindenki miattam szakadna bele a munkába.

  • Na azt megnézném! De viszont folytathatnád, mert neked se ment rosszul, az egyetlen baja, hogy időfelemésztő..

  • Na igen meg hát ki kell választani és meg kell tartani az ötletet, de ha egyszer megint bele kezdek egyszerre 10 videót fogok feltölteni. - ami soha nem jön el szerintem.

  • Juj mondjuk, egy idő után rutinból meglehet gyártani egy 5-6 perces videót egy óra alatt vagy egy fél óra alatt, de én tudod kiket nem értek? Az orosz AMV készítőket, olyanokat halottam, hogy egy 5-perces vidi felett csúcstechnikával is 32-órákat ülnek, de végül is nekik a vérükbe van ez az egész szóval jó nekik..

  • Tudod, nekik ebben miden benne van. Meg keresik, az alapanyagot leszedik és összevágják, majd mindent alá raknak, ami kell nekik a videóba, tehát ha azt nézzük, ők minden alkalommal megcsinálják azt, amit te egy-két alkalommal megcsináltál. Tudod, neked ott van a rengeteg kép, de nekik nincs akkora tárhelyük, hogy összeszedjenek minden olyan videót, amire szükségük lehet.

  • Tudom és ezért is van egy kis csodálatom is feléjük, sose bírnák annyit ülni egy vidi felett akármilyen szuperre is akarom megcsinálni.

  • Akkor egyszer odakötözlek, és írok egy programot, hogyha nem videót csinálsz, akkor olyan zene mennyen, amit utálsz. Az jó megoldás lenne.

  • Neeee.. Gonosz! - röhög egy nagyot, mondjuk tényleg csak viccnek szántam.

  • Legalább megcsinálnád. – ilyesszünk rá.

  • Hát nem tudom, azért megpróbálnám átírni a programot, vagy mondjuk füldugót venni vagy a hallásom kiiktatni egy időre.

  • Akkor videót is teszek bele, és ha a látásodat is kikapcsolod akkor meg egy genjutsu aktiválódik és akkor még rosszabb lesz mint előtte. - és az ilyenben tapasztalatom is van.

  • Áááá ki akarsz nyírni!? Nah várjál csak ezt még visszakapod! De nem félj én is tudok ilyen kis cukiságokat művelni veled! - azt meg akarom nézni.

  • Ismerem én már a trükkjeidet töviről hegyire, hacsak nem van egy harmadik Sakura is akit meg kellene ismernem. Ha van, akkor még érdekesebb lenne az ittléted, bár ez eddig is remek volt.

  • Áh még mindig nem ugrottál le arról az idegölő fruskáról? Hát te tudod. - a szemforgatás rám nem hat Saku.

  • Tudod láttam pár dolgot tőle, de még közel sem mindent. Érdekel minden ami ő, ami te vagy ha éppen olyan vagy.

  • Ne kezd újra kérlek, majd ha én elmentem a Bahamákra, akkor megismerheted őt is, de addig még van egy pár óra…

  • Rendben. Kivárom. Ma még van időm.

  • Miért holnap nem lesz?

  • Holnap Sajnos Inoval leszek elfoglalva, ezért szeretném ha mozgás képtelenné válna, akkor nem kellene elmennem hozzá, és szórakozni. Na igen drága volt az egy liter vér.

  • Te döntöttél úgy, hogy megmentesz, szóval viseld a következményeket, de ha nagyon akarod, akkor mozgásképtelenné teheted megmutatom hogy kell úgy, hogy se neked se neki ne fájjon nagyon.

  • Tudod, ha én teszem akkor azért is kárpótolni kellene, és az csak dupla szívás, ezért örültem annak hogy Hinatával egymásnak ugrottak. Egy-két csúnya seb és máris nem akarja, hogy mennyek.

  • Azért elég szépen elbántak egymással, Inonak a szája felrepedt meg minden baja volt, de egy egyszerű medikussal azonnal eltüntethetők az ilyenek, szóval sok esélyed nincs a menekülésre. Amúgy ha olyan helyen ütöd, meg ahol emberek nem látnak, és úgy csinálod ahogy mutatom akkor nem, hogy nem fogja tudni ki ütötte meg egy jó napig a világát se, szóval totál kóma... Aztán felébred és semmi baja.

  • Na igen, de akkor meg ott van hogy mért nem védtem meg. Látod vannak gondok. És azt sem mondhatom, hogy nehéz ellenfél volt, mert a faluban senki sem hinne nekem.

  • És ha még randi előtt ütöd le? Akkor nem tud arra hivatkozni, simán megjelensz a háta mögött, ütés eltűnsz és ha senki nem látott meg akkor király vagy, de ha ennyire nem akarod majd megteszem én.

  • Az lenne a legjobb. Téged sokan nem ismernek, és így fel se tűnnél senkinek, még a hajaddal sem.

  • Hééé ez kemény volt! A hajam nem közszemle! Amúgy az a baj vele, hogy hiába akarnám befesteni egyszerűen nem szívja be, meg minden baja van…

  • Nem úgy értetem. Egy ilyen faluban nem is különös a hajszíned. Itt bárki el tudja érni ugyanezt a színt, ha akarja. Váltsunk témát. A tekercsek olvasgatásával hogy állsz? Belekezdtél már?

  • Hát szerinted mikor tudtam volna olvasni belőle?

  • Csak az időd 70%-át töltöd velem egy légtérben, és korábban is keltél, mint én.

  • Az nem azt jelenti, hogy korán reggel fog az agyam, ilyenekre...

  • Csak rákérdeztem. Bűn?

  • Áh dehogy de miért ilyen hosszú ez az út? - a ház előtt állunk már egy ideje...

  • Ha nem vetted volna észre két perce a ház előtt állunk.

  • Tényleg? Jah oké.. – úgy látom tényleg nem vette észre, nem rossz.

  • Akkor irány ebédelni. Jössz?

  • Még szép! - felcsillannak a szemei, hát tényleg éhes.

  • Mit akarsz enni?? Valószínűleg van minden.

  • Őőő nem tudom rizst mert az finom... De ha van jobb ötleted hallgatom!

  • Maradjunk a tiednél és bővítsük. Hús terén mit kérsz?

  • Hús? Hmm nehéz a csirke is jöhet de ma inkább disznót! De ha van valami vadhús az is jöhet! - a hús a csúcspont, de rázva nem keverve...

  • Akkor egy kis malac, és mondjuk, van elrejtve egy kis őz hús az is jöhet, és akkor ezeket most akkor hogyan? A csirke az tejszínes csirkemell, ha már rizs van mellé, de ha a többivel is tudsz valamit, a sült húson kívül akkor várom de legyen finomabb a tejszínes csirkemellnél.

  • Hmm, őzhúst mondtál? Ettél te már vörösboros őzet? Fejedelmi kaja! De viszont ha van disznó, akkor én sokkal jobban szeretem a rántott húst mert a tejszint és a húst egybe sose kevertem, és nem is ettem meg tehát, az már nagyon extrém! - annyira nem....

  • Akkor legyen egy kis vörösboros őz. Borok a konyhában egy kis ajtó mögött. Ott van a "kis" borospince. Ki van írva melyik a jó évjárat. Válasz kedved szerint. Én előszedem a húst. Több csomagban van, különféle adagokban tehát hamar kiolvad. Utána már csak össze kell dobni és kell csinálni desszertet. – és ezzel meg is indulok. Gyorsan előteremtek mindent, kiolvasztom amit ki kell olvasztani, és akkor kezdődhet is minden. Gyorsan össze tudtam dobni a kis „desszertem”.

  • Megvan a rizs és a desszert a hűtőben van. A hús már csak rád vár. Kiolvadt kezdhetsz vele dolgozni.

  • Köszi! - néztem mit csinál, és közben segítgettem ahol kellett. Hogy micsoda konyhatündér tud lenni ha akar. Az asztal is meg lett terítve időközben.

  • Itt van amit összedobtunk. Tessék ez a tiéd. - szedtem ki Sakurának. - Ez pedig az enyém. - megkóstolom. - Igazán finom lett. Ha másnak nem is szakácsnőnek biztos elmehetsz.

  • Kössz de ez az egyetlen amit tudok is. Úgyhogy fogyaszd egészséggel! - látom rajta valami hiányzik neki, de ez akkor is remek.

  • Most hogy ezzel végeztünk jöhet a kis ügyetlen desszertem. - fagylalt gombócok 2 ízben csoki, eper 2-2 ez vanília pudinggal leöntve, a tetejére pedig házi tejszínhab, csokival leöntve díszítésnek.

  • ... Ügyetlen? Már a kinézettől is összefut a nyál a számban! - hatalmas szemekkel néz, látom a hatás nem maradt el. Ahogy látom ilyet még gyárthatok néhányat.

  • Nem egy bonyolult dolog, de legalább finom, és jól néz ki. – odanyúl érte, majdnem kitépi a kezemből, de sikerül még normálisan elvennie, és bele is kostól, hát az arcát le kellett volna filmezni.

  • Hát ha én szakácsnőnek akkor te cukrásznak... - ezt nem mondanám, túl egyszerű.

  • Hát te meg hamarosan mind a kettőnek mert ezt két perc alatt megtanulod az biztos. Egyébként ha nem lenne elég van 3 plusz adag a hűtőben. - gondoltam mindenkire.

  • Áhh azt az élvezetet meghagyom a többieknek, viszont ilyet máskor is összedobhatnál! – biztos hogy csinálok még ilyet. Néha muszáj.

  • Rendben. De cserébe tudod mit kérek legközelebb. – könnyű kitalálni.

  • Már hogyne tudnám... - szemforgatás nélkül jobb lenne.